Pompy

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm: Oddesse, ORPU oraz FIPS.

Z pozostałymi firmami współpracujemy na zasadzie umów partnerskich.

ORPU specjalizuje się w niszowych rozwiązaniach stosowanych w sieciach kanalizacyjnych. Tworzy oraz produkuje pompy i sprężarki o wysokiej wydajności oraz wytrzymałości. Jednocześnie skupia uwagę na tym co najważniejsze: człowieku, technologii i środowisku. Dzięki spersonalizowanym rozwiązaniom spełnia oczekiwania  klientów.  Działania ORPU są skupione na kliencie, a ich przewaga innowacyjna nie ogranicza się jedynie do atrakcyjnych z technologicznego punktu widzenia rozwiązań, ale przede wszystkim tworzy ją niezwykła wytrzymałość produktów przy jednoczesnym zoptymalizowanym zużyciu zasobów.
Obok szerokiej gamy produktów takich jak: pompy, sprężarki wyposażone w silniki zatapialne oraz instalacje oferujemy również usługi kooperacyjne i serwisowe, nie tylko na terenie Niemiec, ale w każdym miejscu na ziemi.
Produkty ORPU charakteryzuje szerokie spektrum zastosowań w zakresie nowoczesnej gospodarki ściekowej oraz wodociągowej, a także idealnie sprawdzają się przy budowie statków oraz infrastrukturze przybrzeżnej.
   

 

Firma FIPS (Fabbrica Italiana Pompe Sommergibili S.r.l.) została założona w 1978 roku i  rozpoczęła działalność w zakresie pomp zatapialnych znajdujących zastosowanie w przepompowywaniu zarówno czystej wody jak i ścieków. Pompy mogą być wykorzystywane w komunalnych i przemysłowych przepompowniach ścieków.

Firma FIPS ma za sobą ponad 30 -letnie doświadczenie. W tym czasie firma zrealizowała wiele projektów, co pozwala na wytworzenie szerokiej gamy produktów, które są znane zarówno we Włoszech jak i na świecie.

Firma FIPS zapewnia wysoką jakość produktów poprzez proces projektowania, technologię produkcji i serwis.

Rdzeniem firmy są projekty od początku wykonywane wewnątrz firmy. Mając zatwierdzony projekt można rozpocząć produkcję. Pierwszym etapem jest obróbka skrawaniem, która jest wykonywana przez maszyny wyposażone w sterowanie numeryczne. Następnie wyszkoleni pracownicy montują poszczególne elementy. Na końcu produkcji wykonywane są testy jakości produktów.

 

7

 

 

Program:

Firma FIPS S.r.l. posiada szeroką gamę produktów rozpoczynając od: pomp zatapialnych z wirnikami różnego typu (wirnik typu vortex, wirnik jednokanałowy, wirnik wielokanałowy, wirnik z nożem tnącym, wirnik śrubowo-odśrodkowy), monoblokowe agregaty pompowe, mieszadła. Wymienione produkty są wykorzystywane do wszystkich rodzajów ścieków.

Produkty firmy FIPS są przede wszystkim wykorzystywane w projektach realizowanych przez Władze Samorządowe Miast, w oczyszczalniach ścieków; w przepompowniach ścieków; w rolnictwie podczas nawadniania pól; w przepompowniach ścieków przemysłowych i komunalnych do przepompowywania mediów zawartością cząstek stałych, materiałów włóknistych i elementów ściernych. Pompy produkowane są również w wersjach przenośnych do wykorzystania w przypadkach awarii.


Poświadczenie jakości:

W 1997 roku firma FIPS uzyskała certyfikat jakości UNI EN ISO 9002 wydany przez korporację RINA. W kolejnych latach firma FIPS potwierdziła dbałość o jakość produkowanych przez nią produktów poprzez kontrolę przebiegu procesu produkcji.

W 2003 roku firma FIPS poszerzyła zakres kontroli jakości i uzyskała certyfikat jakości UNI EN 9001:2000.

FIPS  KSB  EkoWodrol

ebro armaturen

L and M Polska  Hidrostal  Grundfos
IMAGE

Inwestor: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga – Południe

Nazwa przedsięwzięcia: „Obsługa serwisowo – konserwacyjna przepompowni ścieków wraz z utrzymaniem drożności kanalizacji między...

Zobacz
IMAGE

Inwestor: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ornecie.

Nazwa przedsięwzięcia: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania „Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w...

Zobacz
IMAGE

Inwestor: MAR-BUD Budownictwo Sp. z o.o.

Nazwa przedsięwzięcia: „Dostosowanie obecnej przepompowni ścieków do standardów MPWiK S.A. W Warszawie”

Termin realizacji:...

Zobacz
FIPS Odesse orpu KSB EkoWodrol ebro armaturen BIOORIENT BIOTECHNOLOGY
DMC Firewall is a Joomla Security extension!